logo2

Co znajdziesz w workbooku?

okladka_mockup_biale
  • Gotowy szablon projektu wyzwania/webinaru
  • Wskazówki, jak szablon dostosować do swojego pomysłu
  • Video, jak szablon zaimportować do Asany

Dzięki workbookowi Zaplanuj swoje wyzwanie o niczym nie zapomnisz!

Poznaj opinie o moich produktach

Jeśli Asana to oprogramowanie do którego podchodzisz jak pies do jeża, to po kursie Manager Ania Asana to będzie Twoje drugie imię! Kocham i planuję co się da, życie prywatne również! W kursie w bardzo przystępny sposób są wyjaśnione wszystkie możliwości, które to oprogramowanie daje. Nie pozostaje nic innego jak planować i realizować! Aniu dziękuję za świetny kontent, w 100% warto kupić Twój kurs, bo wydane pieniądze oddały mi czas, który musiałabym poświęcić na samodzielne ogarnięcie tego, co zawarłaś w kursie i tłumaczysz krok po kroku.
Patrząc przez pryzmat tego co Ania pokazała w Asanie, w trakcie wyzwania “Panuj i planuj w Asanie”, jestem przekonana, że jej kurs “Panuj nad biznesem w Asanie” jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorcy, czy też osoby robiącej swoje projekty. Ania pokazuje nie tylko jak można usystematyzować projekty i zadania, ale również jak nadawać odpowiednie dostępy każdemu z podwykonawców osobno do właściwych zadań. Kurs będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które wspierają przedsiębiorców od strony tej zapleczonej (wirtualnych asystentek czy wirtualnych office managerów), ponieważ pokazuje jak można łatwo wdrożyć klienta w nową aplikację nie powodując wycofania się na wiadomość o nowym (w domyśle każdego nowe jest zwykle skomplikowane) programie.
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie

Dlaczego ja?

Cześć!

Nazywam się Anna Papiernik. Jestem menedżerką projektów w biznesach online.​ Do tej pory w moim własnym biznesie i dla moich klientów zrealizowałam łącznie ponad 20 webinarów i 3 wyzwania.

Planowanie projektów jest moją pasją. Dzięki takim produktom, jak workbook Zaplanuj swoje wyzwanie, chcę dotrzeć do tych wszystkich, którzy realizują projekty online.

Nie zwlekaj!