Co mówią o moich usługach

Świetnie ogarnia złożone projekty, szczerze polecam. Prowadziłyśmy różne projekty razem tj. budowanie kilku stron www, cała praca nad kursem online, wprowadzenie rodo, rozpatrywanie wielu wariantów różnych projektów. Wszystko dopilnowane, rozpisane, załatwione.
Wyzwanie zasugerowało problem, konsultacje otworzyły oczy. Jestem świeżo po konsultacji i okazuje się, że można organizować swoje działania i to jeszcze po kolei i to jeszcze rozpisane na zadania i to jeszcze układając je w bardzo logiczny i przejrzysty układ
Anna Papiernik jest najlepszym project managerem, z którym miałam okazję do tej pory pracować. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Co mówią o moich produktach

Patrząc przez pryzmat tego co Ania pokazała w Asanie, w trakcie wyzwania “Panuj i planuj w Asanie”, jestem przekonana, że jej kurs “Panuj nad biznesem w Asanie” jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorcy, czy też osoby robiącej swoje projekty. Ania pokazuje nie tylko jak można usystematyzować projekty i zadania, ale również jak nadawać odpowiednie dostępy każdemu z podwykonawców osobno do właściwych zadań. Kurs będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które wspierają przedsiębiorców od strony tej zapleczonej (wirtualnych asystentek czy wirtualnych office managerów), ponieważ pokazuje jak można łatwo wdrożyć klienta w nową aplikację nie powodując wycofania się na wiadomość o nowym (w domyśle każdego nowe jest zwykle skomplikowane) programie.
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie
Wyzwanie Planuj i panuj w Asanie