Rozwijaj swój biznes z moją pomocą.

Wspieram biznes w rozwoju:

  • Układam wszystkie procesy w spójną całość zgodną ze specyfiką danego biznesu
  • Ustalam realne plany działania
  • Koordynuję plany, a jeśli pojawią się turbulencje, znajduję rozwiązania i wdrażam je
  • Odciążam właściciela biznesu, dzięki czemu ma on czas na to, co ważne dla jego biznesu - skupienie na dzieleniu się ekspertyzą, dostarczanie wartości klientom i zwiększanie zysków
  • Potrafię stanąć na głowie, by rozwiązać problem

Jeszcze dziś umów się na 15-minutową darmową konsultację i dowiedz się, jak mogę pomóc Tobie

O mnie

Z wykształcenia jestem programistką.

Ponad 15 lat pracowałam w znanych w branży IT światowych korporacjach. Początkowo w wyuczonym zawodzie. Później przeszłam na ścieżkę menedżerską. Byłam menedżerka projektów, menedżerka zespołu, menedżerka zarządzająca usługą IT. W tym czasie szkoliłam się w metodykach zarządzania projektami (PMP, PRINCE2, AgilePM) oraz w metodykach zarządzania usługami IT (ITIL). Zarządzałam projektami realizowanymi w środowisku rozproszonym. Bardzo dobrze znam wszystkie wyzwania, jakie się z taką pracą wiążą.

Obecnie mam własną firmę i pracuję jako menedżer biznesu online. Znam od podszewki wszystkie bolączki pracy “na swoim”. Wiem, ile czasu zajmują te wszystkie działania koordynujące projekty i rozwój firmy. Dlatego też wspieram przedsiębiorców na różnych płaszczyznach – zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem, zarządzanie organizacją i zarządzanie wdrożeniami (launch’ami) nowych produktów. Dzięki mojemu wsparciu odzyskują czas i energię na dawanie wartości swoim klientom.