Projekt Porządki to też projekt!

Zapraszam Cię do obejrzenia materiału video, z którego dowiesz się:

  • jak wygląda planowanie projektów na tablicy (ja pokazuję to w Asanie, ale Ty możesz skorzystać również z Trello)
  • jak tworzyć zadania w takim projekcie
  • i w jaki sposób tworzyć podzadania, by każde zadanie to było już takim atomowym zadaniem do wykonania “za jednym posiedzeniem”
  • jak przydzielać te zadania osobom z zespołu i co zadbać
  • co jest potrzebne, żeby ustalić czas zakończenia pracy nad zadaniem
  • dlaczego ważna jest kolejność wykonywania zadań
  • i co zrobić, jeśli nie jesteś w stanie zrobić planu, bo nie dysponujesz w tym momencie wszystkimi danymi do tego planu

Wszystko podane w pigułce na spotkaniu na żywo na fanpage Manager Ania, które miało miejsce w dniu 17.04.2019.

3 cechy idealnej aplikacji do planowania

3 cechy idealnej aplikacji do planowania

Bardzo często widzę na grupach pytanie o aplikację do planowania projektów. Szukacie aplikacji, która spełni określone oczekiwania jak choćby możliwość robienia wykresów Gantta. Prawda jest jednak taka, że pewne pożądane przez niektórych funkcjonalności, nie mają znaczenia dla innych. W tym wpisie chcę wskazać te cechy, które są wymagane niezależnie od specyficznych oczekiwań poszczególnych biznesów.

Continue Reading
5 wniosków z pierwszego roku na swoim

5 wniosków z pierwszego roku na swoim

Mija rok, odkąd pożegnałam korporację i patrząc optymistycznie w przyszłość rozpoczęłam pracę na własny rachunek. O naiwności! Przyznam się Wam, że mój optymizm był efektem podglądania działań biznesowych różnych osób i patrząc z boku, to wszystko wydawało się takie proste. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Przeczytaj moje 5 wniosków z pierwszego roku bycia na swoim.

Continue Reading

POLYLANG, CZYLI ZRÓB SWÓJ BIZNES MIĘDZYNARODOWYM

Polylang, czyli zrób swój biznes międzynarodowym

Zapraszam Cię do lektury kolejnego wpisu, dotyczącego narzędzi przydatnych w prowadzeniu biznesu i projektów biznesowych. Wszystkie znajdziesz w kategorii Narzędziownik. Dzisiaj mam dla Ciebie narzędzie, dzięki któremu Twój biznes ma szanse zyskać klientów w innych krajach. Dzięki wtyczce WP Polylang zrobisz pierwszy krok w tym kierunku.

Continue Reading

Zdefiniuj swój cel

Zdefiniuj swój cel

Trudno jest planować osiągnięcie celu, jeśli nie jest on dobrze zdefiniowany. Jeśli moim celem jest dobrze zarabiać, ale nie określę ile, w jakim czasie i w jaki sposób to osiągnę, to jak mam zaplanować kolejne zadania? Jeśli chcę napisać książkę, to również muszę odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, zanim zacznę. Chodzi Ci po głowie jakiś pomysł? Zdefiniuj swój cel i przystąp do działania.

Continue Reading

Easy Appointments, czyli jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem

Easy Appointments, czyli jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem

Kiedy można się z Panią umówić na konsultację? Mogę we wtorek lub w czwartek o 14:00. Oj, ja wtedy nie mogę. A co Pani powie na poniedziałek 15:00? A nie mogłaby być 15:30? Jesteś uczestnikiem takich rozmów z potencjalnym klientem? Poświęć 25 minut i zobacz jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem. Odzyskaj ten czas i przeznacz go na spotkanie z klientem.

Continue Reading