Kurs online - jak zaplanować i zrealizować?

Kurs online – jak zaplanować i zrealizować?

Własny kurs online – wielu z nas o nim myśli, wielu ma już to doświadczenie za sobą. W tym wpisie chcę pokazać, jak pracowałam nad kursem online, a dokładnie nad treściami do kursu, z punktu widzenia planu działania i realizacji tego planu. To był pierwszy kurs online, w którym data przekazania klientom, była z góry ustalona i nie mogłam zawieść. Presja czasu, brak doświadczenia, nieprzewidziane zdarzenia towarzyszyły mi w realizacji mojego planu.

Continue Reading
3 cechy idealnej aplikacji do planowania

3 cechy idealnej aplikacji do planowania

Bardzo często widzę na grupach pytanie o aplikację do planowania projektów. Szukacie aplikacji, która spełni określone oczekiwania jak choćby możliwość robienia wykresów Gantta. Prawda jest jednak taka, że pewne pożądane przez niektórych funkcjonalności, nie mają znaczenia dla innych. W tym wpisie chcę wskazać te cechy, które są wymagane niezależnie od specyficznych oczekiwań poszczególnych biznesów.

Continue Reading
5 wniosków z pierwszego roku na swoim

5 wniosków z pierwszego roku na swoim

Mija rok, odkąd pożegnałam korporację i patrząc optymistycznie w przyszłość rozpoczęłam pracę na własny rachunek. O naiwności! Przyznam się Wam, że mój optymizm był efektem podglądania działań biznesowych różnych osób i patrząc z boku, to wszystko wydawało się takie proste. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Przeczytaj moje 5 wniosków z pierwszego roku bycia na swoim.

Continue Reading

POLYLANG, CZYLI ZRÓB SWÓJ BIZNES MIĘDZYNARODOWYM

Polylang, czyli zrób swój biznes międzynarodowym

Zapraszam Cię do lektury kolejnego wpisu, dotyczącego narzędzi przydatnych w prowadzeniu biznesu i projektów biznesowych. Wszystkie znajdziesz w kategorii Narzędziownik. Dzisiaj mam dla Ciebie narzędzie, dzięki któremu Twój biznes ma szanse zyskać klientów w innych krajach. Dzięki wtyczce WP Polylang zrobisz pierwszy krok w tym kierunku.

Continue Reading