POLYLANG, CZYLI ZRÓB SWÓJ BIZNES MIĘDZYNARODOWYM

Polylang, czyli zrób swój biznes międzynarodowym

Zapraszam Cię do lektury kolejnego wpisu, dotyczącego narzędzi przydatnych w prowadzeniu biznesu i projektów biznesowych. Wszystkie znajdziesz w kategorii Narzędziownik. Dzisiaj mam dla Ciebie narzędzie, dzięki któremu Twój biznes ma szanse zyskać klientów w innych krajach. Dzięki wtyczce WP Polylang zrobisz pierwszy krok w tym kierunku.

Continue Reading

Zdefiniuj swój cel

Zdefiniuj swój cel

Trudno jest planować osiągnięcie celu, jeśli nie jest on dobrze zdefiniowany. Jeśli moim celem jest dobrze zarabiać, ale nie określę ile, w jakim czasie i w jaki sposób to osiągnę, to jak mam zaplanować kolejne zadania? Jeśli chcę napisać książkę, to również muszę odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, zanim zacznę. Chodzi Ci po głowie jakiś pomysł? Zdefiniuj swój cel i przystąp do działania.

Continue Reading

Easy Appointments, czyli jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem

Easy Appointments, czyli jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem

Kiedy można się z Panią umówić na konsultację? Mogę we wtorek lub w czwartek o 14:00. Oj, ja wtedy nie mogę. A co Pani powie na poniedziałek 15:00? A nie mogłaby być 15:30? Jesteś uczestnikiem takich rozmów z potencjalnym klientem? Poświęć 25 minut i zobacz jak zautomatyzować umawianie spotkań z klientem. Odzyskaj ten czas i przeznacz go na spotkanie z klientem.

Continue Reading

jak-pogodzic-projekty-biznesowe-i-prywatne-w-asanie

Jak pogodzić projekty biznesowe i prywatne w Asanie?

Projekty, projekty, projekty… Realizujemy je każdego dnia i to zarówno te biznesowe, jak i prywatne. Czy popularne programy wspierające zarządzanie projektami są w stanie pomóc nam w pogodzeniu i jednych i drugich? O Asanie pisałam już nie raz – tu możesz przeczytać wszystkie artykuły na ten temat. Dzisiaj pokażę Ci, jak koordynować projekty biznesowe i prywatne w Asanie.

Continue Reading